Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 09:59
 
Samsun, Generali Sigorta toplantısına ev sahipliği yaptı
Generali Sigorta’nın "Strateji ve Lansman Toplantıları”nın ilki Samsun’da yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Samsun, Generali Sigorta toplantısına ev sahipliği yaptı

Generali Sigorta’nın Ekim ayı boyunca düzenleyeceği ve acenteleriyle buluşacağı “Strateji ve Lansman Toplantıları”nın ilkine Samsun ev sahipliği yaptı.
150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, Ekim ayı boyunca 7 ilde Strateji ve Lansman Toplantıları gerçekleştirecek. Önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacak yeni ürünler, stratejiler, sigortacılık sektörünün mevcut durumu ve geleceği gibi konuların acentelere aktarılacağı buluşmaların ilki Samsun’da düzenlendi. 7 Ekim 2019 Pazartesi günü Samsun'da gerçekleştirilen buluşmayla başlayan toplantılarda, Generali Sigorta Ürün Yönetimi Departmanı ve UW Departmanı yöneticileri tarafından acentelere eğitimler verdi, etkinlikler düzenlendi ve ürünler hakkında geri bildirimler alındı.
İlki Samsun’da gerçekleştirilen toplantılarla ilgili bilgi veren Generali Sigorta CFO’su ve Genel Müdür Vekili Sunay Koray: “Hem Generali Grubu’nun 2021 yılı sonuna kadar olan dönemi kapsayan 3 yıllık planı hem de “Bildiğin gibi değil” mottomuz ve hedeflerimiz doğrultusunda; müşterilerimizi, çalışan memnuniyetini, değerli iş ortaklarımız olan acentelerimizi ve içinde yaşadığımız toplumu öne çıkaran bir strateji izliyoruz. Stratejimiz ve ortak akla önem veren yaklaşımız doğrultusunda Samsun'da başlayan ve Antalya'da finalini yapacağımız toplam 7 buluşmayla, acentelerimize değişen müşteri beklentileriyle şekillenen ürünlerimiz ve sektörün geleceğiyle ilgili değerli bilgiler sunmak istiyoruz.” dedi.
Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir ise: "Müşterilerin beklentileri her kanaldan işlemlerini en hızlı ve daha ekonomik bir şekilde halledebilmek, ki bu beklentiler konu sigorta olunca çok daha fazla önem kazanıyor. Özellikle dijital dönüşümün hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte müşteriler daha inovatif ve yenilikçi ürün arayışındalar. Bu bilinçle piyasaya sunulacak yeni ürünler, stratejiler ve sigortacılık sektörünün geleceği gibi konularda acentelerimizi bilgilendireceğimiz bir buluşma serisi planladık. İlk buluşmamıza Karadeniz Bölgesi’nin hem nüfusuyla hem de ekonomisiyle en önemli şehirlerinden Samsun ev sahipliği yaptı." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Samsun,, Generali, Sigorta, toplantısına, ev, sahipliği, yaptı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı