DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Künye

Samsun Net Haber Haber Editörü

Musa KOL

iletişim: 0546 204 21 22

samsunnethaber@gmail.com

 

Görsel - Reklam - Editörlük - Halkla İlişkiler Hizmeti

Hakel Reklam Malzemeleri 

19 Mayıs Mah. Dr. Kamil Cd. No:14 / D İlkadım – Samsun

 

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult 
Av. Yılmaz HOCAOĞLU 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

samsunnethaber'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
samsunnethaber de yayımlanan köşe yazılarının veyorumların sorumluluğu yazarına aittir.& web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linkleriniçeriklerinden, 
samsunnethaber de  sorumlu tutulamaz.            
        
GİZLİLİK POLİTİKASI

Copyrigth 2018Tüm hakları saklıdır.& Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğintüm telif hakları samsunnethaber de aittir.& samsunvehaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller,resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım vedüzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif haklarıkorunmaktadır. Bunlar samsunnethaber.com’un yazılı izni olmaksızınticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz,değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizinkopyalama ve kullanımı yapılamaz.& samsunnethaber de ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.& Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.& samsunvehaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamandeğişikliğe gidebilir. & samsunnethaber de , sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.            
        PRIVACY POLICY
    We will keep your information confidential except where disclosure isrequired or permitted by law (for example to government bodies andlaw enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunvehaber.com. However, sometimes thesamsunvehaber.com uses third parties to process your information.samsunvehaber.com requires these third parties to comply strictlywith its instructions and the samsunvehaber.com requires thatthey do not use your personal information for their own businesspurposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with thesamsunvehaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you mighttell us who you are, how we can contact you and what you thinkof the samsunnethaber de  and its services. When you use samsunvehaber.com online services, we use cookies and collect IPaddresses. You can find out more about this in thesamsunvehaber.com cookies section of our full Privacy Policy.            
        Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Samsun net Haber sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
            

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İLKADIM’LI SPORCULAR MUZAFFER BADALIOĞLU’NUN UNUTMADI
ARŞİV ARAMA