Haber Detayı
28 Temmuz 2017 - Cuma 16:41
 
Samsun Liv Hospital'dan Obezite Ve Diyabet Söyleyişisi
Samsun Liv Hospital Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Recep AKTİMUR tedavi ettiği hastalarıyla Fevzinin Yeri’nde düzenlenen 4 .Geleneksel Obezite ve Diyabet söyleşi Koktely’inde biraraya geldi.
SAĞLIK Haberi
Samsun Liv Hospital'dan Obezite Ve Diyabet Söyleyişisi

Obezite cerrahisi deneyimi ile fazlalıklarından kurtulup ikinci baharını yaşayan misafirler doktorlarının eşliğinde birbirlerine yaşadıkları süreçleri  anlatarak anılarını paylaştılar.

Hastalarının hepsinin istediği kiloya kavuştuğunu söyleyen Samsun Liv Hospital Obezite Cerrahisi uzmanı  Doç. Dr. Recep Aktimur “Obezite günümüzde en büyük sağlık  sorunlarından biri. Hastalarımız Obeziteden kurtulduktan sonra yeni bir hayata başlıyor. Kronik hastalıklarından (Tip 2 diyabet yüksek tansiyon, kolestrol ,uyku apnesi kurtuluyor) her konuda daha iyiye gidiyorlar. Sağlıklarının iyileşmesinden başta kendilerine güvenleri artıyor, hayata bakışları değişiyor’’ dedi. 


Doç.Dr. Recep AKTİMUR, kilolu olan ya da bahsedilen kronik hastalıklara sahip hastaların mutlaka deneyimli bir cerrah tarafından  değerlendirilmesi gerektiğini belirtiyor.
Yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşen buluşmada misafirler, düzenlenen bu bu güzel gece için teşekkürlerini ileterek gece sona erdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Samsun, Liv, Hospital'dan, Obezite, Ve, Diyabet, Söyleyişisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı