SAMSUN
Giriş Tarihi : 02-07-2020 01:47   Güncelleme : 02-07-2020 01:47

BAŞKAN SARIOĞLU: KİRACISI OLDUĞUMUZ BİNAYI SATIN ALDIK

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu, “Üç dönemdir görev yapan Çarşambalılar Derneğimizin Yönetim Kurulu yapmış olduğu başarılı hizmetlerine kiracısı olduğumuz binayı satın alarak bir yenisini daha ekledik ” dedi.

BAŞKAN SARIOĞLU: KİRACISI OLDUĞUMUZ BİNAYI SATIN ALDIK

Yönetim Kurulu adına konuşan Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Sadettin Sarıoğlu, “Birçok başarılı işlere imza atan yönetim kurulu olarak 2019 yılı Ocak ayından itibaren çalışmalara başlayarak mülkiyeti kendisine ait olan dernek binasının yanındaki kiralık olarak kullanmakta olduğumuz ve içinde okuma salonu, mescit, pide fırını, oyun salonu, kütüphane ve idari bölümlerin yer aldığı binayı satın alarak üyelerimize ve Çarşambalı hemşerilerimize kazandırdık”dedi.

‘BİNANIN ŞATIN ALINMASINDA YANIMIZDA OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Samsun’un İlkadım ilçesinin merkezinde ve çok değerli bölgesinde bulunan derneğimiz bu durumda kiracı olmaktan çıkmış olup önümüzdeki yıllar boyunca Samsun’a, Çarşamba’ya ve çok değerli üyelerimize daha iyi hizmet etmeye devam edeceklerini aktaran Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu,“Derneğimiz bu durumda 750 metrekare kapalı alanı olan iki ve 500 metrekare açık alanı olan bahçeye sahip olup, bahçesinde aynı anda 400-500 kişilik organizasyonlara  ev sahipliği yapacak duruma gelmiştir.  Derneğimize bu binanın kazandırılmasında çok sayıda üyemiz ve hayırsever hemşerilerimiz maddi katkıda bulunmuştur. Çarşambalılar Derneği Başkanı ve yürütme organları üyeleri olarak maddi ve manevi katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca satın alınan bina hissedarlarına gösterdikleri maddi kolaylıklardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yönetim Kurulu olarak;  üyelerimizin daha iyi faydalanmaları için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yeni binamız bütün üyelerimize ve tüm hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.
Köksal ÖNER