SPOR

Taraftarlardan STSO'ya teşekkür! Samsun Haber

Samsunspor Taraftar Dernekleri Başkanlığı, Bodrumspor deplasmanına giden taraftar gruplarına destek veren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Murzioğlu'na, Meclis Başkanı Akyüz'e, Meclis Başkanlık Divanı üyesi Kaya'ya ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Taraftarlardan STSO'ya teşekkür! Samsun Haber

Samsunspor Haberleri">Samsunspor Taraftar Dernekleri Başkanlığı, Bodrumspor deplasmanına giden taraftar gruplarına destek veren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Murzioğlu'na, Meclis Başkanı Akyüz'e, Meclis Başkanlık Divanı üyesi Kaya'ya ve meclis üyelerine teşekkür etti.
Dernek Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada," Şehrimizin en önemli markası olan YILPORT Samsunspor'umuzun zorlu Bodrumspor deplasmanında taraftarınında yanında olması için dernek başkanlığı olarak Samsunspor sevdalısı kurum, kuruluş ve işadamlarımıza destek çağrısında bulunmuştuk. Gerçekten büyük destek aldık. Bu çağrımıza destek veren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Zeki Murzioğlu'na, Meclis Başkanı Haluk Akyüz'e, Meclis Başkanlık Divanı üyesi Serkan Kaya'ya ve onların nezdinde tüm STSO Alesine katkıları nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Bu birliktelik ve destek her geçen gün artıyor. Hiç kuşkusuz bu artarak büyüyen birliktelik bizi süper lige taşıyacaktır. Katkı veren herkese taraftar grupları adına teşekkür ediyoruz." denildi.

AdminAdmin