MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-03-2022 15:09

Yargıcı İlkbahar Yaz 2022 tasarımları

Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla dünya turuna çıkaran YARGICI; İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda sizi tropikal bir yolculuğa davet ediyor.

Yargıcı İlkbahar Yaz 2022 tasarımları

Feminen silüetlerin retro dokunuşlarla birleştiği koleksiyonda, birbirinden özel çarpıcı renk ve desen alternatifleri öne çıkıyor.
Seyahat etmeyi bir yaşam stili haline getiren YARGICI kadını, İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda zamansız ve şık tasarımlarla keşfine devam ediyor. Renklerin ve desenlerin getirdiği yüksek enerjiyle bir o kadar da feminen detaylar içeren yeni koleksiyonda; tarz sahibi YARGICI, rotasını sıcak iklimlere çeviriyor. Soğuk kış aylarından sonra içindeki yükselen enerjiye eşlik edecek koleksiyon enerji dolu bir stil ve rahatlık ediyor.
Her sezon genişleyen dekorasyon koleksiyonu ile bir yaşam biçimi sunan YARGICI, yeni sezonun ruhunu Homeworks koleksiyonuna da yansıtıyor. Dünyanın farklı bölgelerinden özenle seçilen ürünlerle oluşturulan Dekorasyon Koleksiyonu’nun da öne çıkan el işi hasır sepetler, koltuklar ve süsler, terra cotta küpler yaşam alanlarınızı zenginleştirecek.
YARGICI bu sezonda, zamansız ve şık tasarımlarıyla gardıroplarınızdan yaşam alanlarınıza kadar sıcak bir dokunuş yapacak.

Samsun Net Haber EditörSamsun Net Haber Editör

Samsun Net Haber Editör