GÜNCEL

21 yılda elde ettiğimiz kazanımları koruyacağız

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Hep hizmet ve eserleriyle halkımızın karşısında olan AK Parti, yönümüzdeki 5 yılda yine icraatları, gönül birlikteliği, büyük hedefleriyle yoluna devam edecektir." dedi.

21 yılda elde ettiğimiz kazanımları koruyacağız

Tekkeköy Organize Sanayi Bölgesi'nde programlar gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  ekonomiye, istihdama katkı veren iş yerlerini ziyaret etti, çalışanlarla bir araya geldi. Canik ilçesinde akademisyenlerle toplantı yapan Yılmaz, büyük Türkiye yolunda verilen desteğe teşekkür etti.
Türkiye'nin çok önemli bir süreçten geçtiğini, 14 Mayıs'ın kazanımları koruma günü olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Artık eski Türkiye yok. Hiç kimsenin kirli hesaplarına taviz verecek bir yönetimde yok. Çok şükür, AK Parti iktidarını halkımız en iyi hizmet için 21 yıldır yetkilendiriyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemiz için nasıl bir mücadele verdiğini görüyoruz. Biz yorulmadık, halkımız görev verdiği sürece daha ileri, daha çok hizmet için buradayız." diye konuştu.
“21 yılda sabırla inşa ettiğimiz kazanımları korumamız, gelecek nesillere taşımamız gerekli" diyen Yılmaz, "Türkiye her alanda çok büyük kazanımlar elde etti.  Seçim çalışmalarımız kapsamında sanayi bölgemizi gezdik. İstidamın, üretimin güçlü bir şekilde arttığı görmek bizleri çok memnun etti. Binlerce vatandaşımız istikrar, güven, kalkınma ortamında özel teşebbüslerin yatırımları ile çalışma imkanı buluyor. İnşallah önümüzdeki süreçte bu daha da artacak, iş sahaları ile vatandaşlarımız yeni iş imkanları bulacaktır." şeklinde konuştu.

AdminAdmin