GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2022 15:25   Güncelleme : 01-03-2022 15:25

Adjust MENA hangi iş kolunda, Ozan Can Şişman kimdir?

Mobil pazarlama analitik platformu Adjust bugün, Ozan Can Şişman'ın şirketin Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENA) Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Adjust MENA hangi iş kolunda, Ozan Can Şişman kimdir?

Mart 2020'den bu yana Adjust'ta çeşitli üst düzey görevlerde yer alan Ozan Can Şişman son olarak bölgede Satış Müdürü olarak görev almaktaydı. Şişman bu yeni görevi ile MENA Bölgesindeki stratejiden ve gelir artışından sorumlu olacak. 
Matematik tutkusu ile girdiği Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2012 yılında mezun olan Ozan Can Şişman, mobil ile olan yolculuğuna Rocket Internet ile başladı.  Sonrasında sırasıyla, Groupon, Henkel gibi global firmalarda önemli kademelerde çalıştıktan sonra, 2015 yılında Digitouch ile dijital reklam sektörüne girdi ve dijitale olan tutkusu katlanarak büyüdü. Digitouch’dan sonra Adcolony’e bağlı Opera Response ekibinin kurucu ekibinde yer aldı. 
Adjust MENA Genel Müdürü Ozan Can Şişman: ¨Başarının sırrının çok çalışmak olduğu söylenir hep doğrudur ama tek başına yeterli değildir. Mutlaka doğru bir ekip ile, planlı ve sadece günlük değil, uzun vadeli gerçekçi hedefler belirleyerek durmadan şartlar ne olursa olsun çalışmaya devam etmek gerektiğine inanıyorum. Sadece işinde en iyi olan insanlara değil, birbirini en iyi tamamlayan bir takıma ihtiyacınız var. Biz müşteriler ile bire-bir çalıştığımız bir roldeyiz, müşterileriniz nezdinde mutlaka güvenilir bir danışman da olmalısınız. Müşterileriniz sizi şirketin bir parçası gibi görmeli, o yüzden onların işini de çok iyi öğrenmeli ve proaktif yaklaşımlar ile onlara destek olabilecek şekilde kendinizi eğitmelisiniz.
Bana, pazarlamayı, müşterilerimiz için daha akıllı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için bir araya gelmiş deneyimli ve kendini işine adamış bir ekiple birlikte, bölgede birinci sınıf bir operasyona liderlik etme fırsatı verildiği çok heyecanlıyım.¨

Adjust Hakkında Bilgi
Adjust, sektörün en önde gelen global app pazarlama platformudur. Mobil uygulama ekonomisinin kalbinde doğan ve teknoloji tutkusuyla büyüyen bu global şirketin dünya genelinde 16 ofisi bulunuyor. 
Adjust'ın platformu ölçüm, sahtecilik önleme, siber güvenlik ve pazarlama otomasyonu ürünlerini içeriyor. Bu ürünler, Adjust ile çalışan 40,000'i aşkın uygulama için pazarlamayı daha akıllı ve daha güvenli hale getiriyor. Viber, N26, Jam City, Lumos, Rocket Internet ve Tencent Games gibi dünya lideri markalar, bütçelerini korumak ve sonuçlarını iyileştirmek için ürünlerine Adjust'ın çözümlerini entegre ettiler.

Samsun Net Haber EditörSamsun Net Haber Editör

Samsun Net Haber Editör