GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-05-2020 11:41   Güncelleme : 15-05-2020 11:44

Cerrahi maske üreten firmalar, Samsun Maske üreten firmalar, Cerrahi maske özellikleri

Vatandaşların günlük ihtiyacı haline gelen maskeler için üreticilerde hummalı bir çalışma haline geldi.

Cerrahi maske üreten firmalar, Samsun Maske üreten firmalar, Cerrahi maske özellikleri

Zarhal Tesktil'de tesislerinde devreye alınan ekipmanlar sayesinde hijyenik ve ultrasonik şekilde el değmeden 3 katlı cerrahi maske üretimi yapılıyor.

Zarhal Tesktil cerrahi maske üretiyor - Samsun Haber

HABERİN DETAYLARI ==>https://www.gazetenizolsun.com/guncel/zarhal-tesktil-cerrahi-maske-uretiyor-samsun-haber-h37557.html


Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan maske için üreticilerde vatandaşların taleplerini karşılamak üzere yoğun bir şekilde çalışıyor.
Türkiye'de sektöründe sayılı firmalardan olan Zarhal Tekstil Covid-19 salgınında en önemli ihtiyaçlardan biri olan cerrahi maskelerin üretilmesi için hummalı bir şekilde çalışıyor. 
Zarhal Tesktil tesislerinde devreye alınan ekipmanlar sayesinde, hijyenik ve ultrasonik şekilde el değmeden 3 katlı tek kullanımlık cerrahi maske üretimi yapılıyor.
Zarhal Tekstil Ar-Ge ekibinin çalışmalarıyla birlikte cerrahi maske için tüm resmi onayların alındığı üretim de vatandaşların maskeye olan ihtiyacını en iyi, en kaliteli, en hijyenik şekilde çözmek için yoğun bir tempo harcanıyor.
Zarhal Tekstil Ar-Ge departmanının tüm süreçleri en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü maske üretiminde; personeller önlüğünü, maskesini, galoşunu, eldivenini giymeden çalışmıyor. Bütün ürünler paketlenirken sterilize ediliyor. Üretilen her ürün el değmeden ultrasonik baskı birleştirme ile üretiliyor ve hijyen konusunda birinci sınıf kalite taşıyor. 
Zarhal Tekstil hem yurt içinden hemde yurt dışından cerrahi maskelere olan yoğun talebi karşılamak adına hummalı bir şekilde çalışıyor.