GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-07-2020 15:59   Güncelleme : 23-07-2020 15:59

Erkan Acar TOBB’u Temsilen TSE 59. Olağan Genel Kuruluna katıldı

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla gerçekleşen Türk Standardları Enstitüsü’nün 59. Olağan Genel Kuruluna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini (TOBB) temsilen TSE Genel Kurulu Delegesi olarak katıldı.

Erkan Acar TOBB’u Temsilen TSE 59. Olağan Genel Kuruluna katıldı

TSE Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurul’da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Adem Şahin’in konuşmalarının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Genel kurulda TSE’nin 2019 yılı Faaliyetleri ile Kesin Hesabı’nın ve Yönetim Kurulu’nun ibrası gerçekleşti, 2019 yılı Denetleme Kurulu Raporu takdim edildi ve 2020 yılı bütçesi hakkında bilgi verildi.

TOBB’u temsilen TSE Genel Kurulu Delegesi olarak genel kurula katılan Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Türk Standardları Enstitüsü’nün 59. Olağan Genel Kurulunun sonuçları itibari ile hayırlara vesile olmasını dileyerek; “Güzel bir ortamda TSE genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Ülkemiz için önemli bir kurumun genel kurulda görev almak gurur verici. Genel kurul sonuçları itibari ile inşallah ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.