GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-02-2022 11:37   Güncelleme : 14-02-2022 11:37

Google Harita Kayıt

Büyük ya da küçük çaplı olması fark etmeksizin birçok işletme, faaliyetlerini internet ortamlarında da yürüterek çok daha geniş kitlelere hizmet vermektedir.

Google Harita Kayıt

Google İşletmeler bu bağlamda bakıldığında işletme sahipleri için oldukça kullanışlı ve verimli bir özellik olan “Harita Kaydı” ile kusursuz hizmetler sunmaktadır. Peki bu özellikten yararlanmak isteyen işletmelerin izlemesi gereken yol nedir?
Ülkemizde birçok firma, adını ve işletmesini haritalar kısmına eklemek isteyen müşterileri için danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu işlem doğru adımlar izlendiği takdirde, firma sahipleri için oldukça yararlı ve kullanışlı olmaktadır. Harita Kaydet ekibi, sizlere bu anlamda kusursuz hizmetler sunarak en doğru prosedürü sağlamaktadır.
Google Harita Kayıt Nasıl Yapılır?
Google Haritalara kayıt
işlemi farklı cihazlardan farklı şekillerde sağlanabilmektedir. Bu işlemi sağlayabilmek için öncelikle işletmenize ait bir Google Gmail hesabına sahip olmanız gerekir. Ardından Google Benim İşletmem ya da sıkça bilinen diğer adıyla “Google My Business”a giriş yapılmalıdır.
Girilen bağlantıda, işletmenizle alakalı farklı bilgilerin kaydedilmesi gereken bir sayfa bulunur. Aynı zamanda işletmenin size ait olduğunun teyit edilmesi için kullanım şartları ve diğer gerekli alanlar da doldurularak işlem tamamlanır. Haritalar üzerinde işletmenizin yerini sabitlemek için açık adresin tüm ayrıntıları bu sayfalarda doldurulur. Ardından 2 hafta içerisinde doğrulama şifresi işletme sahiplerine ulaştırılır.
İşletmenizi Haritalar’a Kaydederek İşinizi Bir Adım İleri Taşıyın
Harita kaydet özelliği sayesinde işletmenizin birçok avantajdan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz hizmetleri hedef kitleye ulaştırmanın en kolay ve etkili yollarından biri de Google Haritalara kayıt olmaktır. Bu sayede konumu açık bir şekilde arama yapan potansiyel müşterileriniz sizin verdiğiniz hizmetleri en üst sıralarda görüntüleyebilir.
Haritalar hakkında en detaylı ve verimli hizmetleri veren firma, hızlı ve etkili sonuçları ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Bu fırsatlardan ve çok daha fazlasından yararlanmak için sizler de işletme hesabınızı hemen Haritalar’a taşıyın. Siz de işletmenizi bir adım ileriye taşıyacak ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayacak olan bu hizmetten faydalanmak için haritakaydet.com ekibiyle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Net Haber EditörSamsun Net Haber Editör

Samsun Net Haber Editör