YEREL
Giriş Tarihi : 19-05-2020 13:45   Güncelleme : 19-05-2020 13:45

Havza'da Anlamlı Günde, Anlamlı Ziyaretler

Havza’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Havza'da Anlamlı Günde,  Anlamlı Ziyaretler

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında Havza’ya bağlı Bekdiğin Mahallesinde yaşayan ve 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ve özel sporcular ziyaret edildi.

Ziyaretlere Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu’nun katıldı.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Emine Cengiz ziyaret edildi.

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Emine teyzemiz o günleri görmüş, uzun bir ömür yaşamış. Emine Teyzemizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Kadir Gecesinin İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Mevla’dan diliyorum.” Dedi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise ziyaretin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirildiğini belirtti.

Heyet daha sonra ziyaret programı kapsamında özel sporcular 20 yaşındaki Doğuş Kahya ve 21 yaşındaki Damla Tiryaki’yi  ziyaret ederek  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramlarını kutlamaları.