SPOR

Ladik Gençlik ve Spor Kulübüne MCR Grup'tan Destek

Samsun Ladik İlçesi Ambar Köy’de Ladik Gençlik ve Spor Kulübü sertifika töreni düzenledi. Toplantıda hem maddi hem de manevi destekleri için MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Burhan Mucur’a teşekkür edildi.

Ladik Gençlik ve Spor Kulübüne MCR Grup'tan Destek

Törende kulüp öğrencilerine sertifikalaeı ile birlikte faomaları taktim edildi.  Törene,  Ladik Gençlik ve Spor Kulübü  sponsoru iş insanı Sayın Burhan Mucur ile birlikte Ladik Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı, İlkadım İlçe Müdürü Murat Turan, Ladik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Usta Öğretici Dinçer Sancı, Ladik İlçe Jandarma Komutanı Sinan Çırakoğlu ve Ladik İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Dinç katıldı

Türkiye 2’nciliğimiz var
Türkiye 2’nciliğiyle gururlandıklarını belirten, Ladik Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı,  ‘‘Bu sene inşallah hem okul sporlarında hem de kulüp bazında güzel dereceler alacağımızı düşünüyorum. Türkiye 2’nciliğimiz var, ilde derecelerimiz var. Bunlarda bize gurur verdi, onur verdi. Katkı sağlayan, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum.’’ Dedi.
En büyük pay ailelere düşüyor
Spora teşviğin aileden başladığını açıklayan Samsun İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan , sponsorluk konusunda yerel yöneticilerimizin destek vermesinin yanında en büyük payın ailelere düştüğünü, eğitimin bilhassa spora desteğin ailelerin teşviki ile başladığını ifade ederek,  ‘‘Geleneksel okçuluk, biliyorsunuz son zamanlarda tüm Türkiye’de popüler hale gelmeye başlayan bir branş oldu, klasik okçuluğun yanında. Klasik okçuluk gibi, dünya olimpiyatlarında yerini alır. Bu anlamda biliyorsunuz, bir sporcumuz bir Olimpiyat Madalyası aldı, Mete Gazoz. O da okçuluk branşından gelme. Umuyoruz ve inanıyoruz ki inşallah, ve çalışıyoruz bunun için; geleceğin Türk okçusu, olimpiyat sporcusu Ladik’ten yetişir.’’ açıklamasını da ekledi.

Bu kulübü kurup burada bu ortamı paylaşmak benim için ayrı bir onur
Ladik Gençlik ve Spor Kulübü’nü kurarken çıktığı bu yolda yanında destek olan herkesin karşısında olmanın verdiği heyecanı dile getiren Ladik Gençlik ve Spor kulübü başkanı Usta öğretici Dinçer Sancı  ‘’ Bir yola çıkıyorsunuz, bu yolda şu anda salonda her masada, benim bu yolda adım attığım bir arkadaşım oturuyor. Onların gözlerinin içine bakmak, bu kulübü kurup burada bu ortamı paylaşmak benim için ayrı bir onur ve gurur verici bir olay. Katılım sağlamanızdan ötürü  hepinize teşekkür ederim ‘’ dedi.
Sponsor olmak bizim için şereftir
Ladik Gençlik ve Spor Kulübü’ne hem maddi hem de manevi desteklerini esirgemeyen MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Burhan Mucur, ‘’ Ladikliyim. Salur Köyü’ndenim. Kendi memleketimizde böyle etkinliklere sponsor olmak bizim için şereftir, onurdur. Bundan sonra da bugün ve yarın, gelecekte de her zaman Ladik’teki tüm etkinliklerde, çocuklarımıza, öğrencilerimize  sponsor olmaya devam ve gayret edeceğiz.’’ açıklamasında bulundu.

 

AdminAdmin