GÜNCEL

Mustafa Demir'den anneler günü mesajı

Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan; hayatını çocuklarına adayan, her anımızda yanımızda olan ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz yegane varlıklarımız annelerimizdir.

Mustafa Demir'den anneler günü mesajı

Bir toplumun temeli aile, ailenin temeli ise annedir. Dünyada hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar yüce bir duygu olan annelik, sınırsız sevginin, şefkatin, merhametin, fedakarlığın ve hoşgörünün sembolüdür. Anne sevgisi, sevgilerin en kutsalı ve kıymetlisidir. Baş tacımız, ilk öğretmenimiz, ilk hamimiz, sığınağımız, gücümüz olan annelerimizi bir gün değil her gün hatırlamalıyız. 
Bu vesile ile başta sevgili annem olmak üzere, fedakarlığın, sabrın, sevginin ve saygının sınırsız kaynağı olan tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü canı gönülden kutluyor, hepsine saygılarımı sunuyorum. Bu anlamlı günde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, vatanımız için canlarını gözleri kırpmadan feda eden şehitlerimizin elleri öpülesi annelerine de minnet ve şükranlarımı sunuyorum. 

 

AdminAdmin