SİYASET
Giriş Tarihi : 20-02-2020 21:17   Güncelleme : 20-02-2020 21:17

Onur Bakır Kavak AK Parti İlçe Başkanı oldu

Kavaklı iş insanı Onur Bakır Kavak AK Parti İlçe Başkanı oldu. Bakır başkanlık mazbatasını Genel Merkez de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'den aldı.

Onur Bakır Kavak AK Parti İlçe Başkanı oldu

Bakır, sosyal medya hesabından yaptığı basın açıklamasında, "Çok kıymetli dava arkadaşlarım, gönül dostlarım ve kadirşinas Kavaklı hemşehrilerim. An itibari ile AK Parti Genel merkezimiz tarafından AK Parti Kavak İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım.
Millet olarak, 2020 yılının hemen başında 2023 hedeflerine emin ve güçlü adımlarla giderken, üstlendiğimiz bu kutlu görevi layıkıyla yapabilmeyi, aziz milletimize ve davamıza hizmetkar olabilmeyi Cenab’ı Allah bizlere nasip eylesin.
İlçe başkanı olarak atanmamda bana gönülden destek veren tüm hemşerilerime, Ak Partimizin teşkilatlarındaki görev yapan teşkilat mensubu kardeşlerime ve bu davaya gönül veren tüm Ak Gönüllülere, Sayın Belediye Başkanımıza, İl başkanımıza ve yönetimine, çok değerli Milletvekillerimize, il ve bölge koordinatörlerimize, genel merkez teşkilat başkanımıza, Ak parti genel merkezimize, ve özellikle, tensipleri ile şahsımı bu kutlu göreve layık gören Ak Parti Genel Başkanımız, CUMHURBAŞKANIMIZ
SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN Beyfendiye şükranlarımı arz ediyorum.
Rabbim bu davada ve milletimize hizmet yolunda bizleri mahçup eylemesin.
Durmak yok yola devam...
Durmak yok milletimize hizmetkar olmaya devam..."