GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 15:18   Güncelleme : 14-07-2021 15:18

Saatcı'dan Havza’da mahalle ziyaretleri

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Saatcı, Havza’da seçim çalışmaları kapsamında bazı kırsal mahalleleri ziyaret etti.

Saatcı'dan Havza’da mahalle ziyaretleri

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Saatcı, yönetim kurulu listesinde Havza’yı temsilen yer alan Veli Kurt ile birlikte kırsal mahalleleri ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.

Saatcı, Veli Kurt ve beraberindekiler kırsal mahalleleri ziyaret ederek burada pancar üreticileri ile biraraya gelerek projeleri ve çalışmaları hakkında üreticilere bilgiler verdi ve desteklerini istediler.

Ilıca Pazarı Sahiplerinden Veli Kurt pancar üreticisinin her zaman yanında olduklarını belirterek; “Sayın Başkanımız Mustafa Saatcı Havza’da bizleri yanında görmek istedi. Birlikte bir yola çıktık. Çıktığımız bu yolda tek gayemiz sizlere faydalı olmak.  Çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyoruz. Kendimiz anlatmaya gerek yok biz her zaman Havzalı üreticinin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Havza’dan aldığımız güç ile Havza’yı temsil edeceğiz.”dedi.

Bu fabrikanın sahibi çiftçidir diyen Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Saatcı; “Sözümüzdür! Şartlar ne olursa olsun üreticilerimizi yalnız bırakmayacağız. Çiftçinin malı yenmez, polarıyla oynanmaz. Biz 3,5 yıldır gereken gayreti alabildiğine gösteriyoruz. Biz bu zamana kadar çalmadık, çaldırmadık, çalana da fırsat vermeyeceğiz. Bizi samimiyetle kucaklayan dostlarımıza ve çiftçilerimize hoş sohbet ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Gayret bizden, takdir Allah’tandır.” Dedi.

Samsun Net Haber EditörSamsun Net Haber Editör

Samsun Net Haber Editör