Program Samsun üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Z. Betül ÇELİK, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Adem SORUÇ, Daire Başkanları ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.
Tıp Fakültesine 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında başlayan Dönem-1 öğrencileri için Dekan Yardımcısı ve Dönem-1 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Z. Betül ÇELİK, ders kurullarının tanıtımını gerçekleştirdi ve Tıp Fakültesi Eğitim, Öğretim ve Sınav Yönergesi hakkında bilgi verdi.
Tıp Fakültesine 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında başlayan Dönem-1 öğrencileri için Dekan Yardımcısı ve Dönem-1 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Z. Betül ÇELİK, ders kurullarının tanıtımını gerçekleştirdi ve Tıp Fakültesi Eğitim, Öğretim ve Sınav Yönergesi hakkında bilgi verdi.
İLGİLİ HABER
Samsun'da Öğrenciler Bilimle Buluşuyor