MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-08-2021 19:57   Güncelleme : 16-08-2021 19:57

Havza Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Karaçoban’ın mutlu günü

Havza Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Karaçoban’ın kızı Hanife Karaçoban, Oğuzhan Altındal ile dünya evine girdi.

Havza Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Karaçoban’ın mutlu günü

Havza Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Karaçoban’ın kızı Hanife Karaçoban Havza Yağlı Tohumlar  Kooperatifinden emekli ve Havzanın sevilen isimlerinden Faruk Altındal’ın oğlu Oğuzhan Altındal ile hayatını birleştirdi.

Genç çiftin özel bir düğün salonunda düzenlenen nikah merasimine bazı protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, esnaf odaları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 Havza Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Karaçoban bir baba olarak evladının mutluluğuna şahit olmanın gururunu yaşadığını ifade ederek; “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yüce Mevla’m çocuklarımıza uzun ve mutlu bir ömür nasip etsin.”dedi.

Faruk Altındal ise “Allah’a çok şükür evlatlarımızı tüm sevdiklerimizle beraber güzel bir düğünle dünya evine girmelerini sağladık. Düğünümüz vesilesi ile bizlere sosyal medyadan iyi dileklerini sunan, telefonla arayıp tebrik eden, çiçek gönderen, bizzat düğünümüzü onurlandıran tüm eş dost ve sevdiklerimize teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.