GÜNCEL

Samsun Akademik Odalar Birlikteliği'nden birliktelik çağrısı

Samsun Akademik Odalar Birlikteliği (SAOB), eylül ayı olağan toplantısında Samsunspor A. Ş. Başkanvekili Veysel Bilen'i ağırladı. SAOB Dönem Sözcüsü Cevat Öncü ve Veysel Bilen Samsunspor için tüm kenti birlikte hareket etmeye davet etti.

Samsun Akademik Odalar Birlikteliği'nden birliktelik çağrısı

Samsun Akademik Odalar Birlikteliği (SAOB), yeni çalışma döneminin ilk toplantısını Samsun Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası'nda gerçekleştirdi. Dönem Koordinatörü ve sözcüsü Cevat Öncü Başkanlığında gerçekleşen toplantıda yoğun bir gündemle bir araya gelen üyeler, kent gündemindeki önemli konuları masaya yatırdı. 
Öncü, Samsun'da kurulu bulunan 23 Akademik Odanın katılımıyla oluşturulmuş olan SAOB  olarak, kent ve bölgedeki önemli güncel gelişmeleri takip ettiklerini kamu yararına gördükleri konuları desteklediklerini, kamu yararına görmedikleri, kente faydası olmayan konularla ilgili ise eleştirilerde bulunarak, kamuoyunun dikkatine sunmaya çalıştıklarını söyledi. 
Toplantıya konuk olarak katılan Samsunspor Futbol A. Ş. Başkan vekili Veysel Bilen, SAOB'dan birliktelik ruhu oluşturularak Samsunspor'a destek vermelerini istedi. 
Bilen, şehrin bütün paydaşlarıyla bir araya gelerek aynı hedefe doğru koşmanın şampiyonluk getireceğini kaydetti. 
SAOB Dönem Sözcüsü Cevat Öncü ise Samsunspor'un şehrin  tanıtımı açısından önemli bir marka olduğunu belirterek, "Samsun'un takımı Samsunspor'a destek vermek hepimizin 
görevi. Samsun'un en önemli markası olan, Atatürk armalı Samsunspor'umuzun her zaman yanındayız" diye konuştu. 

AdminAdmin