GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-01-2022 16:27   Güncelleme : 20-01-2022 16:27

Samsun Üniversitesi Bursa’da Öğrencilerle Buluştu

Samsun Üniversitesi üniversite tercih fuarları kapsamında Bursa’da üniversiteye hazırlanan öğrencilerle bir araya geldi.

Samsun Üniversitesi Bursa’da Öğrencilerle Buluştu

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara katılan Samsun Üniversitesi, şehir ve üniversite hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Üniversite bünyesinde bulunan bölümler , hakkında verilen bilgilerle öğrencilerin soruları cevaplandı.
Üniversiteler konusunda bilgi almak ve tercihlerine yön vermek isteyen aday öğrencilerin , yoğun ilgi gösterdiği  üniversite tercih fuarının Bursa lokasyonunda  yerini alan Samsun Üniversitesi tanıtım standında yetkililer,  iki  gün boyunca öğrencilere bilgi aktarımında bulundu.
Online ve yüzyüze olarak  üniversite tercih fuarlarında yer alan  Samsun Üniversitesi ,  nitelikli toplum , nitelikli üniversite hedefiyle, Türkiye çapında organize edilen fuarlara katılım sağlayarak, aday öğrencileri detaylı olarak bilgilendiriyor.
Samsun Üniversitesi’nden alınan bilgiye göre; şubat ve mart aylarında, çeşitli illerde düzenlenen üniversite tercih fuarlarına katılım sağlanarak, öğrenciler bilgilendirilmiş olacak.

Samsun Net Haber EditörSamsun Net Haber Editör

Samsun Net Haber Editör