GÜNCEL

YÖK Başkanı Özvar’dan Samsun Üniversitesi Öğrencilerine Kutlama

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST İstanbul’da paydaş kurumlar arasında yer alan Samsun Üniversitesi standını ziyaret etti.

YÖK Başkanı Özvar’dan Samsun Üniversitesi Öğrencilerine Kutlama

Ziyarette YÖK Başkanı Prof. Dr. Özvar’a, YÖK Üyeleri Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Prof. Dr. Mürteza Bedir, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin eşlik etti
YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, TEKNOFEST 2023’te birincilik ödülü kazanan Samsun Üniversitesi öğrencileri Erkan Öztürk ve Sena Nur Eren’i başarılarından dolayı kutladı. YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar Türkiye’nin milli ve özgün teknoloji sistemleri geliştirmeye verdiği desteklerden dolayı başta Rektör Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ve ödül alan öğrencilerine teşekkür ederek, katkılarından dolayı tebriklerini iletti. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar ve beraberindeki heyet ile birlikte TEKNOFEST 2023 İstanbul ziyaretlerine devam etti.

AdminAdmin